Oleme kolinud, lõpuks ometi!
AdGorilla pesa asub nüüdsest Kadaka tee 63 (Elektrilevi maja) 9. korrusel. Rohkem ruumi ja suurem näidiste väljapanek, tule ja veendu selles ise!

Taustaseinad, esitluslauad, prinditud mööbel, erinevad messilahendused, LED raamid (k.a mobiilised), surfilipud ja kõikvõimalikud eritööd ning lahendused on valmis ennast näitama. Meie muidugi iseennast ka, et üheskoos leida just Sinule parim võimalik lahendus. Lahendus, mis ei oleks hall mass, vaid silmapaistev ja eristuv, lahendus, mis ei oleks ühekordne vaid reaalne investeering tulevikku, mis teenib sind aastaid!!

Ideid meil jagub, powerist ka puudust ei tule ning teadmisi ja kogemusi on kogunenud aastatega omajagu. Tule külla ja räägi oma murest, anna teada, kui midagi on valesti ja mis vajab parandamist. Lubame, et leiame lahenduse või oskame soovitada kedagi, kui see päris meie enda valdkonda ei kuulu.

Tule julgelt ja pane meid proovile! Garanteerime, et saad head nõu, laiendad silmaringi ja lahkud vähemalt ühe hea ideega tuleviku jaoks ning aitäh on meile selleks piisav!

Pane aeg kirja juba täna, kaotada ei ole tõepoolest midagi!
rudolf@adgorilla.ee
56 272 311